Are you visiting Speedbooks.nl from outside The Netherlands or Belgium?
Visit your regional site for more relevant information about Speedbooks®
Click here for EnglishSinds deze week is de koppeling tussen Speedbooks® rapportagesoftware en boekhoudpakket Twinfield opnieuw gecertificeerd. Sinds 2019 werken beide partijen al met elkaar samen en om te garanderen dat de koppeling correct en veilig werkt heeft Twinfield de werking met Speedbooks getoetst en een nieuw certificaat uit te geven.
Het is geen geheim dat wij van Speedbooks® een Friese onderneming in hart en nieren zijn. Buiten het sponsoren van Fries talent waaronder Femke Kok, de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond en de Leeuwarder voetbalclub SC Cambuur heeft Speedbooks® CEO Lume Paulusma gekozen om samen met zijn onderneming ambassadeur te worden Agrarisch Natuurfonds Fryslân.
Speedbooks is trotse hoofdsponsor van TeamNL van de KNKB. Afgelopen weekend was het Dutch Open toernooi Wallball.
Met vragen kunt u terecht bij de woordvoerder van Speedbooks®, bereikbaar via het algemene telefoonnummer 0513 820 130 of via mailadres info@speedbooks.com.
Voor het laatste nieuws over Speedbooks® en haar producten kunt u kijken op onze site, of ons volgen via de social-mediakanalen of onze blog.